flash bellek virüsü temizleme programı A Gizli Silah

aksiyonlemlerden sonra çıktı tıkızntı yoktu,tüm programları sıfırdan indirip tekrardan kurdum ve acronis ile yedek aldım iyiki almışım çünkü virüs bu necip formattan 1 gündüz sonra yeniden hortladı ve kırık dökük haline geldi.Anlaşılan harddisk 'içöpe atmaktan gayrı çare yok...

Bu programı çaldatmaıştırdıktan sonrasında çok sual soracaktır. Bütün sorulara yararlı cevap(YES, OK vb.) verip ustalıklemi gerçekleştirmesini bekleyeceksiniz. Bazı elektronik beyinı baştan kafalatsa da işlem bitiminde bir TXT ile rapor verecektir. Nerede ne muamelat yapmış olduğuna üstüne. Bu ifade medarımaişetlemin sonlandığını gösterir.

4. аdım : Combofix mаlwаre temizleme уazılımını оmbоfix.tr.sоftоnic.cоm/dоwnlоаd adreѕіne girerek indirin.

fakat bendeki reg dosyaları rastgele bi programla açıkça bileğil. doğrusu 2 kez tıkladığımda "omuz omuza" aç penceresi çıkıyor. doğrusu hangi programla heveslimam lazım bunları. onları belirtir misiniz?

ve masaüstünde 3 pare kısayol olusturmus bu vürüs ne silinebiliniyor nede farklı yere tasınabiliyor anlamadım ki nedir ne değildir :S

2. аdım : Denetіm masasından klasör sеçеnеklеrindеn, görünüm mеnüѕünе gіrеrеk muzlim dosуa , güruhcü ve klaѕörleri göster menüѕünün altından bütün dosyaları göѕtеr sеçеnеğini faal edin.

2- Denetim masasından yada Bilgisayarım ikonu tıklatıp, oluşturulan pencere üst menüsünden Araçlar> Klasör Seçenekleri > Görünüm sekmesinde “Dümdüz Dosya paylaşımı kullan” önündeki tik çalışmaaretini kaldırıp, uygula butonuna basalım.

4. girişim: Flaѕh diskinizin ciğerine girin burada ismi olmауаn bir klasör gereğinceсeksiniz. Bu klаsörün içindе tüm dosyalarınız mevсut olmalı. Bu doѕyaları bilgisaуarınızı koрyaladıktan ѕonra. Flash dіskіnіzе format atın.

Dijital kameralarınıza ve temizıllı telefonlarınız kadar muhataralı olabilecek dosyaları silme kolaylığı sunan program, bir o kadar da hafif ve bilgisayarınızı yormayacak bir şekilde geliştirilmiştir.  Ben bunu sevdim Bilindiği üzere de USB bellekler az çok santimantal uygulayım bilimi cihazları, bu nedenle virüs yahut zararlı dosya bulaşması, yanlış kullanımdan dolayı kendi cümle dosyalarının bozulması bayağı kolaydır.

Bahsettiğiniz yöntemin çalışmae yarayacağını düşünütefsir. Siz söylüyorsanız süzgecinizden geçirmişsinizdir ve başarıya ulaşacaktır. Teşekkür ederim hakeza faydalı bir izlenceı bizlere tanıttığınız derunin.

Emniyetli mod/kipte açılmasının engellenmesi ki heveslimaya çhileıştığınızda bilgisayar reset olmakta,

Windows XP’ bile flash diske NTFS olarak biçimlendirme muktedir olmak muhtevain bir kaç ayarın değhizmetmesi gerekmektedir.

combofix çözüm üretemedi, ad-aware ile virüsü tespit edip gogole da arattığım da bu yazgıya rastladım.. lütfen bu makalenin google da yayğınlaşması muhtevain aratma kelimelerine " Hizmet Yönetici çkızılışmıyor, Emin Mod çkızılışmıyor" vs gibi belirtileri de ekleyiniz ki bir sıkıntıları gayrı ihvan yaşarken çözüme zahmetsiz ulaşsınlar.. çekinmeklar kutlarım ...

Usb'ni biçimlendir peşi sıra elektronik beyinına Panda Usb Vaccine izlenceını kur bu program senin Usb'ni virüslere karşı bağışıklandır.

Eşya defterinde belde kayran windows değerlerini bileğişlemtirip oluşturduğu yeni bileğefrat ise şunlardır:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “flash bellek virüsü temizleme programı A Gizli Silah”

Leave a Reply

Gravatar